Era Koleji - Eğitim Modeli
Era Koleji, Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
Türkiye'nin en teknolojik okulu

Türkiye’nin En Teknolojik Okulu Era Koleji Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında 29 Ekim Pazar günü ‘’100. Yıl Cumhuriyet Bayramı Büyük Şenliğini’’ düzenledi.

Şenliğe Era Koleji kampüsleri yönetici ve öğretmenleri ile öğrenciler ve veliler katıldı.

 

2013 yılında çağın teknolojik ve bilimsel gelişmelerini ön planda tutarak çağdaş bir eğitim anlayışı ile yola çıkan Era Koleji bu yıl ‘’yeni bir çağ yeni bir başlangıç’’ mottosuyla hem kuruluşunun 10. Yılını hem de Cumhuriyetimizin 100. Yılını coşku ve gururla kutluyor. 

100. Yıl Cumhuriyet Bayramı şenliği Era Kolejinin 20 kampüsünden yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla Era Koleji Çekmeköy ve Era Koleji Bahçeşehir kampüslerinde yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi.

Era Koleji Çekmeköy okulunda başlayan ’100. Yıl Cumhuriyet Bayramı Büyük Şenliği’Era Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ŞİMŞEK’İN, Atatürk büstüne çelenk koymasıyla başladı. 

Çelenk töreni ardından Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı tüm katılımcılar tarafından coşkuyla okundu. 

Törene katılan Era Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ŞİMŞEK, yapmış olduğu konuşmasında, Era Koleji’nin, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN göstermiş olduğu çağdaş ve bilimsel yolda sonsuza kadar yürüyeceğini belirterek tüm katılımcılarla birlikte ‘’Çağdaş uluslar seviyesine hatta bunun da ötesine geçmek için’’ canla başla çalışacağına söz verdi. Konukların da katılımıyla verilen bu sözler sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ŞİMŞEK, Era Koleji’nin 2023-2024 eğitim öğretim yılında yapılan atılımlarla ‘’Teknoloji Eğitimi’’ konusunda gerçekleştirilen başarılardan ve hedeflerden söz etti. Era Koleji olarak 2023-2024 eğitim öğretim yılında öğrencilerin eğitimine katkıda bulunacağı yapay zeka destekli ‘’ÇAĞDAŞ ROBOT’’un tüm okullara ulaştırılacağını ve böylece bu yıl ‘’Robotik Kodlama’’ 

şampiyonalarında çok daha güçlü bir şekilde Era Kolejinin temsil edileceğini ifade etti. Çağdaş Robot’un adının hikayesine de konuşmasında yer veren Fatih ŞİMŞEK yeni bir akım başlattıklarından söz ederek, tüm Era Koleji kampüslerinde yöneticiler, öğretmenler ve öğrencilerin birbirlerine hitap ederken ‘’ÇAĞDAŞ/ÇAĞDAŞIM’’ kelimelerini kullanmaya başladıklarından söz etti. Özellikle Teknoloji ve Eğitim konusunda Era Koleji’nin çok hassas olduğunu ve Era Koleji olarak bu konuda ilkleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirtti.

 

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri Whatsapp