Era Koleji - Eğitim Modeli
ERA Koleji Yeni Çağ'ın liderlerini arıyor!
ERA Koleji Bursluluk Sınavı 13-14 Ocak 2024

Yeni Çağ'da Yeni Bir Bursluluk Sınavı

Türkiye'nin en teknolojik okulu ERA Koleji, 13-14 Ocak'ta 2024-2025 Eğitim Öğretim sezonu için bursluluk sınavına hazırlanıyor!

Bu yıl ERA Koleji bursluluk sınavında hem "Akademik Sınav" hem "İngilizce Sınavı" hem de "Yetenek Sınavı" bölümlerinden öğrenciler sınavlara katılabilecekler.

Akademik başarı için sınava girecek öğrenciler "Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve İngilizce" derslerinden hazırlanmış sorulara yanıt verecekler. Ayrıca tercih eden öğrenciler yalnızca "İngilizce" dil becerisi için sınava girme olanağına sahip olacak.

Yetenek sınavını seçen öğrenciler ise Spor, Görsel Sanatlar, Müzik, Robotik-Yazılım alanlarında bursluluk sınavına girme fırsatına sahip olacaklar.

Yetenek Sınavı ile ERA Koleji, öğrencilerin akademik başarıları dışında farklı alanlardaki yetenekleri ile bursluluk sınavına girebilmelerine imkan sağlıyor.

13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek ERA Koleji bursluluk sınavına katılmak için www.erakoleji.k12.tr website adresi üzerinden form doldurulabilir ya da [email protected] mail adresine katılım ile ilgili mail atılabilir.

Ayrıca @erakoleji.k12 sosyal medya hesabından da bursluluk sınavına kayıt için başvuru yapılabilir!

ERA Koleji Yeni Çağ'ın liderlerini arıyor!

#bursluluk #bursluluksinavi #EraKoleji_Bursluluk #ozelokul

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri Whatsapp