Era Koleji - Eğitim Modeli
Era Okulları Ve Beşiktaş Rmk Marine, Farkındalık İçin Sahada
Era Okulları Ve Beşiktaş Rmk Marine, Farkındalık İçin Sahada Era Koleji - Haber Detay

ERA Okulları basketbol takımı, 7 Aralık’ta Beşiktaş RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ile bir farkındalık maçı gerçekleştirecek. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle yapılacak olan maç, bedensel dezavantajlar yerine yeteneklerine yoğunlaşmış sporcuların gücünü gözler önüne serecek. Süleyman Seba Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek maça tüm sporseverler davetli.
Engelli bireyler için eğitim olanaklarına ulaşmak, iş sahibi olmak, spor yapmak ya da hobi edinmek çok daha zor. Hayatın içinde yaşadıkları sorunlara karşı duyarlı olmak ve engelleri beraberce kaldırmak, hepimizin geleceği için önem taşıyor. Sağlık, çevre ve eğitimgibi konularda birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan ERA Okulları, Hoşgörü ve Empati ayı olarak belirlediği Aralık’ta “engelleri” ele alıyor. ERA kampüsleri, ay boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle bir farkındalık maçı gerçekleştirecek olan eğitim kurumu, engelli sporcuların duygularına ortak olacak. ERA Okulları’ndaki lise öğrencileriyle oluşturulacak olan tekerlekli sandalye basketbol takımı, 7 Aralık’ta Beşiktaş RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ile sahaya çıkacak. Birçok maçta rakiplerini mağlup eden, engellileri evden çıkartıp spor yapmaya teşvik eden Beşiktaş RMK Marine’in iddialı sporcuları ile yapılacak olan maç, azmi ve hayata sarılmış güçlü kolları gözler önüne serecek.
7 Aralık günü 12:00-14:00 saatleri arasında Süleyman Seba Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan maça, tüm sporseverler davetli.

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri Whatsapp
Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım