Era Koleji - Eğitim Modeli
Era Zihin CHECK - UP ile Becerilerinizi Keşfedin!
Era Zihin CHECK - UP ile Becerilerinizi Keşfedin! Era Koleji - Haber Detay

ERA Zihin Check-Up ile “KENDİNİ KEŞFET”

Era Kolejleri, Anaokul, İlkokul, Ortaöğretim ve Lise kademelerinde verdiği kaliteli eğitim ile öğrencilerinin bireysel potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak, geleceğe yön veren nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Yeni nesle hitap eden inovatif eğitim anlayışlıyla öğrencilerine farklı dünyaların kapılarını açmaya devam etmektedir. ERA Zihin Check -Up “Kaufman Kısa Zekâ Testi (K-BIT)” temel alınarak hazırlanmış olan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için rahatlıkla uygulanabilen bir zekâ testidir.

Okulla ilgili bireylerin sözel becerisini, kelime bilgisi becerilerini kıyaslama, tanımlama, benzerlik ve ilişkileri algılamadaki yeteneklerini, bireylerin yeni problemlere çözüm bulma becerilerini ölçmektedir.

ERA Zihin Check-Up İlkokul, Ortaokul ve Lise grupları için rahatlıkla uygulanabilir. ERA Zihin Check-Up bölümler ve bölümlere bağlı maddelerden oluşmaktadır.

Maddelerin içeriği; Sözel Bilgiler, Bilmeceler ve Matrisleri kapsamaktadır.Sizler de gelip ERA ZİHİN CHECK-UP ile öğrencinizin zihinsel becerilerini keşfedebilirsiniz. 

Hemen formu doldurun size en yakın kampüsümüzden randevunuzu alın. Uzman rehber öğretmenlerimizle birlikte ERA Zihin Check - up uygulamasına katılın. Öğrencinize uygun eğitim fırsatlarını kaçırmayın

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri Whatsapp
Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım