Era Koleji - Eğitim Modeli
İlkokul Çocuğunuza Büyük Gelmesin!
İlkokul Çocuğunuza Büyük Gelmesin!

İlkokul Çocuğunuza Büyük Gelmesin!

Çocuklarımızın eğitim hayatlarındandaki en büyük değişim hiç şüphesiz anaokulundan ilkokula geçtikleri zamandır. Farklı bir sosyal çevrenin içine girmek, yeni kurallarla tanışmak, oyun oynamak yerine ders yapmaya başlamak gibi değişimler bir uyum süreci gerektirir.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki çocuğun okul öncesi dönemdeki duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimi; ilkokula hazır hissetmesinde en önemli etkenlerdendir. Peki sizin Çocuğunuz ilkokula ne kadar hazır?

ERA Start - up Test tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak için oluşturuldu. Öğrencilerin okul kültürünü benimsemeye hazır oluşunu (kural tanıma, yönerge alma, dil becerileri, el - göz koordinasyonu, öz yönetim becerileri, ilişki yönetimi vb.)  ölçümleyen ve raporlayan ERA Start - up Test ile anaokulundan ilkokula geçiş sürecindeki çocuklarımız hakkında önemli bilgiler edinin.

Hemen formu doldurun size en yakın kampüsümüzden randevunuzu alın. Uzman rehber öğretmenlerimizle birlikte ERA Start - up Test uygulamamızı anaokulundan ilkokula geçen çocuğumuza uygulayalım, sonuçları sizlerle birlikte yorumlayalım. Hem çocuğunuzun durumunu öğrenin hem de ERA eğitim fırsatlarını kaçırmayın

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri Whatsapp