Era Koleji - Eğitim Modeli
Günaydın Edebiyat Öykü Yazma Yarışması'nda Harika Bir Ödül Kazandık
Günaydın Edebiyat Öykü Yazma Yarışması'nda Harika Bir Ödül Kazandık Era Koleji - Haber Detay

ERA Okulları olarak öğrencilerimizin her zaman harika bir şekilde eğitilebilmesi için çalışıyoruz. Bunun ışığında eğitimde yeni çağı temsil edecek özgün 5G Eğitim Modeli ve Mind Studio gibi öncü eğitim modelleri geliştiriyoruz.
Ve bunların yanında öğrencilerimizin sanat gibi sosyal konularda da başarılı olmaları için çalışıyor, onlara her zaman destek oluyoruz. Çünkü biliyoruz ki sanat, fiziksel gelişim kadar psikolojik özellikleri de güçlendirir ve sosyal beceriyi yükseltir. Bu nedenle farklı ilgi alanlarına hitap eden pek çok kulübe sahibiz. Satranç, fotoğraf, sinema, müzik, edebiyat ve tiyatro her zaman önem verdiğimiz etkinliklerin başında geliyor.
Tüm bunların sonucunda ise öğrencilerimizin bu konularda katıldıkları yarışmalardan harika sonuçlar ile döndüğünü görmek bizi sevindiriyor, gururlandırıyor. Tıpkı yakın zaman Zeynep Naz Erdoğan’ın bizlere yaşattığı sevinç ve gurur gibi…
Öğrencimiz Zeynep Naz Erdoğan, katıldığı 16. Günaydın Edebiyat Öykü Yazma Yarışması’nda dereceye girerek 4. oldu. Kendisine bu harika başarısından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri Whatsapp
Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım