Era Koleji - Eğitim Modeli
Karate Şampiyonası’ndaki Harika Başarımız
Karate Şampiyonası’ndaki Harika Başarımız Era Koleji - Haber Detay

ERA Okulları olarak İstanbul’da 10 kampüs ve Bursa’da açılan Nilüfer Kampüsü ile 6000’den fazla öğrencimizin harika bir şekilde eğitilebilmesi için çalışıyoruz. Eğitimde yeni çağı temsil ederek özgün 5G Eğitim Modeli, Mind Studio ve 600 kişilik eğitim kadromuz ile yeni çağın beklentilerini karşılayan farklı ve öncü bir eğitim anlayışını benimsiyoruz.
Bununla birlikte öğrencilerimizi sadece akademik açıdan değil, sosyal ve fiziksel yönlerden de gelişmesi için teşvik ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki, sanat ve spor, fiziksel gelişim kadar psikolojik nitelikleri de güçlendirir ve sosyal beceriyi yükseltir. Bu nedenle farklı ilgi alanlarına hitap eden pek çok kulübe sahibiz. Kampüslerimizde Teknoloji ve Tasarım Kulübü, İnovasyon Kulübü, Yaratıcı Düşünceler Kulübü, İngilizce Drama Kulübü, hatta 1453 İstanbul Kulübü bile var! Satranç, folklor, fotoğraf, sinema, müzik, edebiyat ve tiyatro her zaman önem verdiğimiz etkinliklerin başında geliyor.
Ve tüm bunların sonucunda da görüyoruz ki, öğrencilerimiz çok önemli başarılara imza atıyor. Öğrencilerimizden Suzan Atar da bu başarıyı yakalayanlardan biri. Atar, 2017 İller Arası Karate Şampiyonası Bayanlar 45 kilo kategorisinde 3. olarak bronz madalya almaya hak kazandı. Kendisini bu harika başarısından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri Whatsapp
Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım