Era Koleji - Eğitim Modeli
Geleceği Yakalamak: Era Koleji, Yeni Çağ’ın Liderlerini Arıyor!
23.12.2023
Türkiye'nin en teknolojik okulu ERA Koleji Era Koleji - Blog Detay

İnternet devriminin açtığı yeni sosyo-kültürel çevre insanların yaşadığı çağın her alanda önceki çağlara göre bambaşka bir evrime uğramasına neden oldu.  Alışkanlıklar değişiyor, sosyo-ekonomik yapı değişiyor. İnsanların alışveriş alışkanlıkları değişiyor. Tüm bunların insanların gelecek planlarını, kariyer planlarını da kökten değiştiriyor, artık dün adını bilmediğimiz pek çok meslek bugün artık çocuklarımızın kariyer planlamasının bir parçasını oluşturuyor. Geleceğin meslekleri oluşuyor!

Era Koleji, bu yıl 13-14 Ocak 2024 tarihinde yeni bir bursluluk sınavı anlayışı ile eğitimde yeni bir bursluluk dönemi başlatıyor. 

ERA Koleji , yeni bursluluk sınavı ile öğrencilere Akademik Sınav, İngilizce Sınavı ve Yetenek Sınavı alanlarında eğitim bursundan yararlanma fırsatı sunuyor!

Yüzde yüz eğitim bursu fırsatıyla ERA Koleji, Özel Okul Bursluluk sınavlarında, yeni bir sayfa açıyor! Hem Akademik Bursluluk Sınavı, Hem İngilizce Bursluluk Sınavı, hem de Yetenek Bursluluk Sınavına katılma fırsatı sunuyor! 

Türkiye’nin en teknolojik okulu ERA Koleji, bursluluk sınavına katılmak!

ERA Koleji Bursluluk Sınavına katılmak için ERA Koleji internet adresinden form doldurmak ya da

444 4 385 Hemen ERA çağrı merkezini aramak yeterli!

Era Koleji, Yeni Çağ’ın Liderlerini Arıyor!

Avantajları için;
sizi hemen
arayalım!

Era Kolejleri form
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri tanıtım
Era Kolejleri Whatsapp